Homestead 4 Handle Serving Tray
SKU:
23352BLW-----
Category: Accessories
Tags: Accessories, Black, Black Wash, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.0464 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 1.64 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 33.5 x 25.6 x 9.1 in |
| Package 1 Weight | 13.23 lbs |
| Package Weight Total | 13.23 lbs |
| Net Weight | 7.72 lbs |
| Weight | 7.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 30 × 4 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Indeterminate |
| Collection | Homestead |
Contact Us
"*" indicates required fields