English Tray
SKU:
25590BBA-----
Category: Accessories
Tags: Accessories, Batavia Black, Black, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.08096 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 2.86 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 33.1 x 19.7 x 11.4 in |
| Package 1 Weight | 6.61 lbs |
| Package Weight Total | 6.61 lbs |
| Net Weight | 5.51 lbs |
| Weight | 5.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 28 × 4 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | English |
Contact Us
"*" indicates required fields