English Candlestick Small
SKU:
26325PBE----LDT
Category: Accessories
Tags: Accessories, Blue, Bramble, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.035972 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 1.27 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 10.6 x 10.6 x 29.5 in |
| Package 1 Weight | 6.61 lbs |
| Package Weight Total | 6.61 lbs |
| Net Weight | 4.41 lbs |
| Weight | 4.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 24 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | English |
Contact Us
"*" indicates required fields