English Candlestick Medium
SKU:
26084BBA-----
Category: Accessories
Tags: Accessories, Batavia Black, Black, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.074008 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 2.61 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 11.4 x 11.4 x 34.6 in |
| Package 1 Weight | 25.35 lbs |
| Package Weight Total | 25.35 lbs |
| Net Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | English |
Contact Us
"*" indicates required fields