English Candlestick Large
SKU:
26085GMI----LDT
Category: Accessories
Tags: Accessories, Bramble, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.116756 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 4.12 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 13.4 x 13.4 x 39.8 in |
| Package 1 Weight | 19.84 lbs |
| Package Weight Total | 19.84 lbs |
| Net Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | English |
Contact Us
"*" indicates required fields