Chloe Set Of 3 Round Trays
SKU:
28693GMI----STD
Category: Accessories
Tags: Accessories, Bramble, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.07 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 2.47 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 25.6 x 6.7 in |
| Package 1 Weight | 33.07 lbs |
| Package Weight Total | 33.07 lbs |
| Net Weight | 28.66 lbs |
| Weight | 28.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 4 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Rustic |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields