Bollet Candlestick Small
SKU:
28433STW-----
Category: Accessories
Tags: Accessories, Bramble, Gray, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.022464 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 0.79 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 9.4 x 9.4 x 15.4 in |
| Package 1 Weight | 13.23 lbs |
| Package Weight Total | 13.23 lbs |
| Net Weight | 11.02 lbs |
| Weight | 11.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 13 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Indeterminate |
| Collection | Bollet |
Contact Us
"*" indicates required fields