Bollet Candlestick Medium
SKU:
28434FRW-----
Category: Accessories
Tags: Accessories, Bramble, Brown, Fruit Wood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.033408 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 1.18 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 9.4 x 9.4 x 22.8 in |
| Package 1 Weight | 15.43 lbs |
| Package Weight Total | 15.43 lbs |
| Net Weight | 13.23 lbs |
| Weight | 13.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 20 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Fruit Wood |
| Collection | Bollet |
Contact Us
"*" indicates required fields