Bollet Candlestick Large
SKU:
28435FRW-----
Category: Accessories
Tags: Accessories, Bramble, Brown, Fruit Wood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.044352 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 1.57 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 9.4 x 9.4 x 30.3 in |
| Package 1 Weight | 17.64 lbs |
| Package Weight Total | 17.64 lbs |
| Net Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 28 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Fruit Wood |
| Style | Rustic |
| Collection | Bollet |
Contact Us
"*" indicates required fields