Villa Feather Down Insert For Pillow Multiple Sizes
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
A feather and down blend with a cotton cover, this pillow insert offers plush comfort without sacrificing eye-catching style.
Product Details
| Overall Dimensions | 17”W x 0”D x 13”H |
|---|---|
| Materials | 100% Cotton Cover |
| Weight | 1 lbs |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Villa Feather |
Contact Us
"*" indicates required fields