Ca Mesta 20×20 – Blue Multi
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Inspired by Italian hand-painted dishware, this vibrant design strikes a balance between joy and sophistication. Created with watercolors, the expressive strokes add rich texture to the elegant linen fabric.
Product Details
| Overall Dimensions | 20”W x 0.39”D x 20”H |
|---|---|
| Materials | 100% Belgian Flax Linen/ 100% Natural Linen Front and Back |
| Weight | 0.57 lbs |
| Weight | 0.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.39 × 20 × 20 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Canyon |
Contact Us
"*" indicates required fields