Ca Lamia 22×22 – Clay
SKU:
V300016
Category: Accent Pillows
Tags: Accent Pillows, Classic Home, Clay, Orange
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Infuse your space with an understated tropical vibe with this pillow featuring an original botanical design printed on lush cotton velvet. Filled with a luxurious feather blend insert, this pillow brings color and comfort to any space.
Product Details
| Overall Dimensions | 22”W x 0.39”D x 22”H |
|---|---|
| Materials | 100% Cotton Velvet/ 100% Natural Linen Back |
| Colors | Clay |
| Weight | 0.34 lbs |
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.39 × 22 × 22 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Orange |
| Detail Color | Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | Canyon |
Contact Us
"*" indicates required fields