Bw Foundation 14×20 – Blue/sagebrush Green
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Soft color ebbs and flows across the natural-hued base of this pillow, making it a dynamic addition to any setting while Belgian flax linen and a plump feather blend insert ensures a soft, cozy feel.
Product Details
| Overall Dimensions | 20”W x 0”D x 14”H |
|---|---|
| Materials | 100% Belgian Flax Linen |
| Weight | 2.25 lbs |
| Weight | 2.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Boardwalk |
Contact Us
"*" indicates required fields