Bw Bacall 22×22 – Multi
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
With its understated classic style, this pillow combines Belgian flax linen and cotton to create a crisp, subtle texture topped with a woven tape applique. Add this pillow to any space for a laidback touch of color and comfort.
Product Details
| Overall Dimensions | 22”W x 0”D x 22”H |
|---|---|
| Materials | 60% Cotton/ 40% Belgian Linen/ 100% Cotton Back |
| Weight | 4.1 lbs |
| Weight | 4.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Boardwalk |
Contact Us
"*" indicates required fields