Shutter Double Vanity W/ Sink & Marble Top
SKU:
26223PBE----STD
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Blue, Bramble, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.048409 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 72.34 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 83.9 x 33.5 x 50.4 in |
| Package 1 Weight | 178.57 lbs |
| Package Weight Total | 178.57 lbs |
| Net Weight | 156.53 lbs |
| Weight | 156.53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 72 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Collection | Shutter |
Contact Us
"*" indicates required fields