Jefferson Single Vanity W/ Sink & Marble Top
SKU:
26211DEB----LDT
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Blue, Bramble, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.87318 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 30.84 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 40.2 x 33.5 x 46.1 in |
| Package 1 Weight | 81.57 lbs |
| Package Weight Total | 81.57 lbs |
| Net Weight | 70.55 lbs |
| Weight | 70.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 29 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Collection | Jefferson |
Contact Us
"*" indicates required fields