Walton Display Cabinet
SKU:
26057GMI----LDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.281091 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 45.24 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 42.5 x 19.7 x 36.8 in |
| Package 1 Weight | 71.45 lbs |
| Package 2 Dimensions | 46.1 x 21.3 x 63.2 in |
| Package 2 Weight | 143.5 lbs |
| Package Weight Total | 214.95 lbs |
| Net Weight | 188.5 lbs |
| Weight | 188.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 43 × 89 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Traditional |
| Collection | Walton |
Contact Us
"*" indicates required fields
