Vannes Display Cabinet
SKU:
28055BBA-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.755964 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 62.01 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 46.9 x 26.8 x 85.4 in |
| Package 1 Weight | 242.51 lbs |
| Package Weight Total | 242.51 lbs |
| Net Weight | 213.85 lbs |
| Weight | 213.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 45 × 83 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields