Milano Display Cabinet
SKU:
28658WLT-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.77 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 62.51 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 21.7 x 66.9 in |
| Package 1 Weight | 195.45 lbs |
| Package 2 Dimensions | 48.8 x 21.7 x 35 in |
| Package 2 Weight | 102.78 lbs |
| Package Weight Total | 297.62 lbs |
| Net Weight | 264.55 lbs |
| Weight | 264.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 47 × 96 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Milano |
Contact Us
"*" indicates required fields