Lincoln Hallstand Large
SKU:
26096BBA-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.710999 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 60.42 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 64.2 x 21.7 x 85.8 in |
| Package 1 Weight | 194.01 lbs |
| Package Weight Total | 194.01 lbs |
| Net Weight | 180.78 lbs |
| Weight | 180.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 61 × 80 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Lincoln |
Contact Us
"*" indicates required fields