Ligna Display Cabinet
SKU:
28774AFD-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.4036 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 49.57 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 45.7 x 21.7 x 86.6 in |
| Package 1 Weight | 240.3 lbs |
| Package Weight Total | 240.3 lbs |
| Net Weight | 231.49 lbs |
| Weight | 231.49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 44 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Ligna |
Contact Us
"*" indicates required fields
