Kagu Tall 2 Door Cabinet
SKU:
27861GCH-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Gray, Grey Charleston
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.37781 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 48.66 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 17.7 x 63.4 in |
| Package 1 Weight | 131.04 lbs |
| Package 2 Dimensions | 49.6 x 17.7 x 32.3 in |
| Package 2 Weight | 66.25 lbs |
| Package Weight Total | 198.42 lbs |
| Net Weight | 169.76 lbs |
| Weight | 169.76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 90 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Style | Transitional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields
