Kagu Open Hutch W/ Raffia
SKU:
28586RFWW-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Raffia White Wash, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.41174 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 49.86 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 21.7 x 81.5 in |
| Package 1 Weight | 125.66 lbs |
| Package Weight Total | 125.66 lbs |
| Net Weight | 97 lbs |
| Weight | 97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 47 × 79 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Raffia White Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields