Jefferson Corner Cabinet
SKU:
26825WHD----LDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Cream, Entertainment Stands, White Harvest Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.86363 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 30.5 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 36.6 x 19.3 x 54.7 in |
| Package 1 Weight | 89.46 lbs |
| Package 2 Dimensions | 33.9 x 18.5 x 40.2 in |
| Package 2 Weight | 58.25 lbs |
| Package Weight Total | 147.71 lbs |
| Net Weight | 136.69 lbs |
| Weight | 136.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 31 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest Distressed |
| Collection | Jefferson |
Contact Us
"*" indicates required fields
