French Hens Media Cabinet
SKU:
27016PBE----NDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Blue, Bramble, Entertainment Stands, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 3.3291965 |
|---|---|
| Number of Packages | 4 |
| M3CUBIC FEET | 117.57 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 26 x 16.7 x 89.8 in |
| Package 1 Weight | 68.48 lbs |
| Package 2 Dimensions | 26 x 16.7 x 89.8 in |
| Package 2 Weight | 68.48 lbs |
| Package 3 Dimensions | 87 x 19.3 x 58.3 in |
| Package 3 Weight | 171.61 lbs |
| Package 4 Dimensions | 84.6 x 17.5 x 44.1 in |
| Package 4 Weight | 114.73 lbs |
| Package Weight Total | 423.29 lbs |
| Net Weight | 383.6 lbs |
| Weight | 383.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 124 × 91 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | French |
Contact Us
"*" indicates required fields