Chloe Open Hutch
SKU:
28812WHD----LDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Cream, Entertainment Stands, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 3.213672 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 113.49 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 103.9 x 18.1 x 57.5 in |
| Package 1 Weight | 228.67 lbs |
| Package 2 Dimensions | 103.9 x 20.1 x 42.1 in |
| Package 2 Weight | 185.81 lbs |
| Package Weight Total | 414.47 lbs |
| Net Weight | 385.81 lbs |
| Weight | 385.81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 102 × 94 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Traditional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields