Cape Cod Narrow Media Console
SKU:
26398BBA-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Black, Bramble, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.82863 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 29.26 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 74.8 x 19.3 x 41.7 in |
| Package 1 Weight | 149.91 lbs |
| Package Weight Total | 149.91 lbs |
| Net Weight | 138.89 lbs |
| Weight | 138.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 72 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Cape |
Contact Us
"*" indicates required fields