Vivienne Dining Table
SKU:
28761DEB----STD
Category: Dining Tables
Tags: Blue, Bramble, Dining Tables, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.8629315 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 30.47 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.8 x 61.8 x 5.7 in |
| Package 1 Weight | 112.31 lbs |
| Package 2 Dimensions | 31.1 x 31.1 x 31.9 in |
| Package 2 Weight | 158.86 lbs |
| Package Weight Total | 271.17 lbs |
| Net Weight | 242.51 lbs |
| Weight | 242.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Vivienne |
Contact Us
"*" indicates required fields