Virginia Dining Table 54”
SKU:
26504GMI----NDT
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.72597 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 25.64 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 57.1 x 57.1 x 8.3 in |
| Package 1 Weight | 54.56 lbs |
| Package 2 Dimensions | 30.3 x 30.3 x 35.8 in |
| Package 2 Weight | 66.69 lbs |
| Package Weight Total | 121.25 lbs |
| Net Weight | 106.92 lbs |
| Weight | 106.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Virginia |
Contact Us
"*" indicates required fields