Victoria Round Dining Table
SKU:
28690FRW-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Brown, Dining Tables, Fruit Wood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.69 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 24.37 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.8 x 61.8 x 5.5 in |
| Package 1 Weight | 67.96 lbs |
| Package 2 Dimensions | 25.8 x 25.8 x 31.9 in |
| Package 2 Weight | 67.96 lbs |
| Package Weight Total | 134.48 lbs |
| Net Weight | 119.05 lbs |
| Weight | 119.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Fruit Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Victoria |
Contact Us
"*" indicates required fields