Vannes Round Dining Table 60″
SKU:
28212TRW-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, True White, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.754416 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 26.64 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.4 x 61.4 x 12.2 in |
| Package Weight Total | 246.92 lbs |
| Net Weight | 235.89 lbs |
| Weight | 235.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | True White |
| Style | Transitional |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields