Umbria Kitchen Island Small
SKU:
23653DRW-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.83808 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 29.6 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 58.3 x 25.2 x 40.9 in |
| Package 1 Weight | 143.3 lbs |
| Package Weight Total | 143.3 lbs |
| Net Weight | 130.07 lbs |
| Weight | 130.07 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 55 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Umbria |
Contact Us
"*" indicates required fields