Trestle Round Dining Table
SKU:
26434DEB----STD
Category: Dining Tables
Tags: Blue, Bramble, Dining Tables, Duck Egg Blue Distressed
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.503304 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 53.09 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 75.2 x 75.2 x 9.1 in |
| Package 1 Weight | 110.39 lbs |
| Package 2 Dimensions | 44.9 x 44.9 x 33.5 in |
| Package 2 Weight | 145.35 lbs |
| Package Weight Total | 255.74 lbs |
| Net Weight | 233.69 lbs |
| Weight | 233.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue Distressed |
| Style | Traditional |
| Collection | Trestle |
Contact Us
"*" indicates required fields