Trestle Round Dining Table
SKU:
26408WHD----STD
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Cream, Dining Tables, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.026184 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 36.24 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 63.4 x 63.4 x 9.1 in |
| Package 1 Weight | 87.81 lbs |
| Package 2 Dimensions | 37 x 37 x 33.5 in |
| Package 2 Weight | 110.61 lbs |
| Package Weight Total | 198.42 lbs |
| Net Weight | 187.39 lbs |
| Weight | 187.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Traditional |
| Collection | Trestle |
Contact Us
"*" indicates required fields