Trestle Dining Table
SKU:
25924BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.846336 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 29.89 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 99.2 x 43.3 x 9.8 in |
| Package 1 Weight | 162.08 lbs |
| Package 2 Dimensions | 22 x 37.8 x 33.5 in |
| Package 2 Weight | 106.88 lbs |
| Package Weight Total | 268.96 lbs |
| Net Weight | 255.74 lbs |
| Weight | 255.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Rustic |
| Collection | Trestle |
Contact Us
"*" indicates required fields