Sydney Bistro Table
SKU:
26121DRW-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.505152 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 17.84 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 39.4 x 39.4 x 9.4 in |
| Package 1 Weight | 27.8 lbs |
| Package 2 Dimensions | 27.6 x 27.6 x 34.3 in |
| Package 2 Weight | 49.36 lbs |
| Package Weight Total | 77.16 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Sydney |
Contact Us
"*" indicates required fields