Summerville Butterfly Extension Dining Table 67 – 87″
SKU:
26563BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.49764 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 17.57 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 70.1 x 42.5 x 10.2 in |
| Package 1 Weight | 109.61 lbs |
| Package 2 Dimensions | 11 x 11 x 34.3 in |
| Package 2 Weight | 14.95 lbs |
| Package Weight Total | 124.56 lbs |
| Net Weight | 108.03 lbs |
| Weight | 108.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Summerville |
Contact Us
"*" indicates required fields