Soluna Kitchen Island W/ Butcher Block
SKU:
28808WLT-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Brown, Dark Walnut, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.394442 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 49.24 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 60.2 x 36.6 x 38.6 in |
| Package Weight Total | 234.79 lbs |
| Net Weight | 222.67 lbs |
| Weight | 222.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 57 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Soluna |
Contact Us
"*" indicates required fields