Scalloped Round Rattan Dining Table 48” W/ Tempered Glass
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.634896 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 22.42 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 49.6 x 6.3 in |
| Package 1 Weight | 15.63 lbs |
| Package 2 Dimensions | 27.2 x 27.2 x 31.1 in |
| Package 2 Weight | 23.74 lbs |
| Package Weight Total | 39.68 lbs |
| Net Weight | 33.07 lbs |
| Weight | 33.07 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Red |
| Style | Transitional |
| Collection | Scalloped |
Contact Us
"*" indicates required fields