Scalloped Round Bistro Table
SKU:
28459IVS----NDT
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, Green, Ivy Shiny
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.320828 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 11.33 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 37 x 37 x 7.5 in |
| Package 1 Weight | 18.7 lbs |
| Package 2 Dimensions | 17.3 x 17.3 x 31.1 in |
| Package 2 Weight | 16.49 lbs |
| Package Weight Total | 35.27 lbs |
| Net Weight | 30.86 lbs |
| Weight | 30.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Green |
| Detail Color | Ivy Shiny |
| Style | Transitional |
| Collection | Scalloped |
Contact Us
"*" indicates required fields