Round Dining Table
SKU:
79452
Category: Dining Tables
Tags: Aged White/wheat, Dining Tables, Riverside Furniture, White
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of select hardwood solids and Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Random planked top | Yes |
| 48″ dia fixed top | Yes |
| Comfortably seats 4 people | Yes |
| Dimensions | 48.00″W X 48.00″D X 30.00″H |
| Weight | 79.37 lbs |
| Weight | 79.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged White/wheat |
| Style | Cottage |
| Collection | Glenndale |
Contact Us
"*" indicates required fields