Riverwalk Dining Table 96”
SKU:
25971PBE----LDT
Category: Dining Tables
Tags: Blue, Bramble, Dining Tables, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.682848 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 24.11 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 99.2 x 43.3 x 10.6 in |
| Package 1 Weight | 138.8 lbs |
| Package 2 Dimensions | 34.6 x 14.2 x 33.5 in |
| Package 2 Weight | 49.93 lbs |
| Package 3 Dimensions | 5.5 x 62 x 32.7 in |
| Package 3 Weight | 33.93 lbs |
| Package Weight Total | 222.67 lbs |
| Net Weight | 211.64 lbs |
| Weight | 211.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 96 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Riverwalk |
Contact Us
"*" indicates required fields