Pierre Round Dining Table 60”
SKU:
27368OCB----LDT
Category: Dining Tables
Tags: Blue, Bramble, Dining Tables, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.722916 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 25.53 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 73.6 x 4.7 in |
| Package 1 Weight | 127.87 lbs |
| Package 2 Dimensions | 29.1 x 29.1 x 30.7 in |
| Package 2 Weight | 189.6 lbs |
| Package Weight Total | 317.47 lbs |
| Net Weight | 288.81 lbs |
| Weight | 288.81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Pierre |
Contact Us
"*" indicates required fields