Pierre Bistro Table
SKU:
27940BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.47 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 16.6 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 43.7 x 43.7 x 4.7 in |
| Package 1 Weight | 69.35 lbs |
| Package 2 Dimensions | 25.2 x 25.2 x 30.7 in |
| Package 2 Weight | 147.95 lbs |
| Package Weight Total | 216.05 lbs |
| Net Weight | 196.21 lbs |
| Weight | 196.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 42 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Pierre |
Contact Us
"*" indicates required fields