Milano Round Dining Table
SKU:
28346WHD----LDT
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Cream, Dining Tables, White Harvest
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.068766 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 37.74 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 73.6 x 5.9 in |
| Package 1 Weight | 141.74 lbs |
| Package 2 Dimensions | 32.7 x 32.7 x 31.1 in |
| Package 2 Weight | 147.07 lbs |
| Package Weight Total | 288.81 lbs |
| Net Weight | 249.12 lbs |
| Weight | 249.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Milano |
Contact Us
"*" indicates required fields