Milano Rectangular Dining Table 96″
SKU:
28792BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.2 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 42.38 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 97.6 x 41.7 x 7.1 in |
| Package 2 Dimensions | 33.9 x 21.3 x 30.3 in |
| Package 3 Dimensions | 33.9 x 21.3 x 30.3 in |
| Package Weight Total | 352.74 lbs |
| Net Weight | 313.06 lbs |
| Weight | 313.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 96 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Milano |
Contact Us
"*" indicates required fields