Market Butterfly Oval Extension Table 82 – 103″
SKU:
25156BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.49742 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 17.57 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 83.9 x 48.4 x 10.6 in |
| Package 1 Weight | 154.32 lbs |
| Package Weight Total | 154.32 lbs |
| Net Weight | 134.48 lbs |
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 103 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Market |
Contact Us
"*" indicates required fields