Mandolin Dining Table W/ Solid Hardwood Top
SKU:
27988GMI----LDT
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.019512 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 51.2 x 51.2 x 6.3 in |
| Package 2 Dimensions | 38.6 x 38.6 x 30.7 in |
| Package Weight Total | 136.69 lbs |
| Net Weight | 125.66 lbs |
| Weight | 125.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Mandolin |
Contact Us
"*" indicates required fields