Madison Rectangular Dining Table 84″
SKU:
27898AFD-----
Category: Dining Tables
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.535392 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 18.91 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 85.4 x 41.7 x 8.7 in |
| Package Weight Total | 196.21 lbs |
| Net Weight | 167.55 lbs |
| Weight | 167.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Madison |
Contact Us
"*" indicates required fields