Ligna Oval Dining Table
SKU:
28758DRW-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Brown, Dining Tables, Driftwood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.47264 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 16.69 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 100.4 x 42.5 x 6.3 in |
| Package 1 Weight | 197.31 lbs |
| Package 2 Dimensions | 7.9 x 7.9 x 31.5 in |
| Package 2 Weight | 14.33 lbs |
| Package Weight Total | 211.64 lbs |
| Net Weight | 171.96 lbs |
| Weight | 171.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 83 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Collection | Ligna |
Contact Us
"*" indicates required fields